Giedrius Ožiūnas


Vyresnysis teisininkas

giedrius.oziunas@riddvilnius.lt

Susijusios praktikos sritys

Komercinė teisė / Įmonių teisė / Juridinių asmenų nemokumas / Viešųjų pirkimų teisė / Tarptautinė privatinė teisė / Tarptautinė prekybos teisė

Biografija

Giedrius yra advokatų profesinės bendrijos „RIDD Vilnius“ vyresnysis teisininkas, advokato padėjėjas, kuris specializuojasi komercinės, įmonių, nemokumo, viešųjų pirkimų teisės srityse, taip pat specializuojasi ir užsiima aktyvia moksline veikla tarptautinės privatinės teisės ir tarptautinės prekybos teisės srityse.

Prieš prisijungdamas prie „RIDD Vilnius“ komandos, Giedrius nuo 2015 metų dirbo teisėjo padėjėju Vilniaus apygardos administraciniame teisme, o nuo 2017 metų iki prisijungimo prie „RIDD Vilnius“ – teisėjo padėjėju Lietuvos apeliaciniame teisme.

Dirbdamas teismuose Giedrius įgijo plačią specializaciją dirbant su civilinėmis ir administracinėmis bylomis (nemokumo, užsienio teismų ir arbitražų pripažinimo ir vykdymo, viešųjų pirkimų, konkurencijos, mokesčių, migracijos ir kt.).

Giedrius taip pat yra doktorantas bei lektorius Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės institute, kuriame dėsto tarptautinės privatinės ir prekybos teisės dalykus.